+380 (63) 58... показать
Система блокування діагностичного роз'єму Igla OBD-BLOCK
Система блокування діагностичного роз'єму Igla OBD-BLOCK ##от компании## Арнаж - ##фото## 1

Система блокування діагностичного роз'єму Igla OBD-BLOCK

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
3 000 ₴
В наличии
Код: 34257

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Самовывоз из офиса Черкассах Бесплатно
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Оплата частями
Мгновенная рассрочка
Контактная информация
Телефоны
+380 (63) 58... показать
Адрес
18024, Украина, Черкасская обл., Черкассы, ул. Якубовского, 12 на карте

Описание

OBD BLOCK призначений для захисту діагностичного роз'єму автомобіля OBD-II від несанкціонованого доступу. Використання системи дозволяє запобігти злому штатного програмного забезпечення при підключенні до діагностичного роз'єму OBD і тим самим забезпечує захист автомобіля від угону.
Одним з основних способів викрадення автомобілів є несанкціоноване підключення до діагностичного роз'єму і маніпуляції зі штатним програмним забезпеченням, спрямовані на обхід захисту автомобіля від угону. Підключившись до гнізда OBD-II, що знаходиться в салоні автомобіля, зловмисники отримують доступ до керуючого електронного блоку і подають команду на запуск двигуна, після чого спокійно їдуть на Вашому автомобілі.

Система OBD BLOCK призначена для захисту діагностичного роз'єму автомобіля від несанкціонованого доступу. OBD BLOCK складається з ключа-перехідника і цифрового реле. На згадку реле записаний унікальний цифровий ключ, що дозволяє однозначно ідентифікувати перехідник з комплекту. Цифрове реле встановлюється всередині проводки.

Реле вбудовується в діагностичну ланцюг автомобіля, а перехідник залишається у власника. При підключенні перехідника до штатного роз'єму OBD-II відбувається перевірка відповідності електронного ключа і цифрового реле. У разі виявлення вірного ключа, реле замикається і відбувається відновлення лінії зв'язку роз'єму.

Характеристики

Код товара
34257
Производитель
Igla

Подобные товары

Реле блокування Pandora МОТО в Черкасской области от компании Арнаж
287 ₴