+380 (63) 58... показать
Радіомодуль моторного відсіку Pandora RHM-03BT
Радіомодуль моторного відсіку Pandora RHM-03BT ##от компании## Арнаж - ##фото## 1

Радіомодуль моторного відсіку Pandora RHM-03BT

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
2 139 ₴
В наличии
Код: 33417

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Самовывоз из офиса Черкассах Бесплатно
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Оплата частями
Мгновенная рассрочка
Контактная информация
Телефоны
+380 (63) 58... показать
Адрес
18024, Украина, Черкасская обл., Черкассы, ул. Якубовского, 12 на карте

Описание

Модуль призначений для спрощення монтажу в моторному відсіку. Передача інформації та управління відбувається за допомогою штатного радіоканалу системи на частоті 2.4 GHz з підтримкою протоколу Bluetooth 4.2 Low Energy. Радіомодуль моторного відсіку дозволяє реалізувати управління замками капота і сиреною, дозволяє управляти цифровими підігрівниками двигуна, реалізувати блокування двигуна (блокування активується при реєстрації руху вбудованим в модуль акселерометром або відразу в залежності від налаштувань системи), передавати інформацію про температуру в систему.

Pandora RHM-03BT - продукт, що увібрав в себе п'ятирічний досвід експлуатації підкапотних модулів-попередників, новітню елементну базу, сучасну програмну і інтерфейсну реалізацію.

Pandora RHM-03BT підтримує зв'язок з базовими модулями автосигналізацій Pandora і Pandect, використовуючи розширені Bluetooth-протоколи v4.2 і вище. Це дало можливість з'єднання зробити помехонезавісімим і дуже надійним при мінімальному споживанні енергії. Максимальна дистанція надійного зв'язку багаторазово перевершує можливості максимально віддаленого розміщення базового блоку і подкапотного модуля, враховуючи екранування перегородками і капотом і непросту помехового ситуацію в радіоефірі.

Модуль поєднує в собі пристрій управління електромеханічним замком капота, радіореле з акселерометром для блокування тільки по початку руху, термодатчик двигуна, управління сиреною, опитування концевика капота і спеціальну LIN / W-BUS лінію з підтримкою протоколів передпускових обігрівачів WEBASTO, EBERSPAECHER, комутацію яких набагато зручніше робити саме з підкапотного простору.

На відміну від модулів-попередників Pandora RHM-03BT став багато економічніше, і за фактом споживає одиниці міліампер в більшості режимів тривалої експлуатації, що продовжує життя акумулятора автомобіля при тривалій стоянці.

Термодатчик двигуна, що входить в комплектацію Pandora RHM-03BT, який кріпиться безпосередньо до блоку або голівці блоку циліндрів, і має можливість точно, з точністю до градуса інформувати автосигналізацію Pandora, витрачаючи мінімальну кількість енергії, що особливо важливо при неактивній цифрової мережі автомобіля. Адже температуру двигуна "видно" в шині CAN, але тільки якщо включено запалювання, а в режимі охорони, харчування системи йде тільки від акумулятора і важливо боротися за кожен споживаний міліампер.

Виконання модуля герметичне і термостійке, виконаний зі спеціального автомобільного пластику для розміщення в підкапотному просторі з його перепадами температур, можливим проникненням агресивних дорожніх реагентів, підвищеної вологості, випадання конденсату і замерзанням рідин на поверхнях і з'єднаннях пристрою.

BT-інтерфейс дозволяє, крім усього іншого, оновлювати ПО самого модуля, що може бути важливо для підтримки протоколів нових LIN / K-BUS пристроїв, які необхідно буде підтримувати в найближчому майбутньому, або для зміни логіки роботи вбудованих алгоритмів для окремих споживачів.

Сумісність ОБЛАДНАННЯ:

Pandora DXL 49xx / DX-9xBT;

Pandect X-31 × 0 / X-19xx (BT) / BT-100 (NEW)

наступні системи, обладнані Bluetooth-модулем.

Характеристики

Код товара
33417
Производитель
Pandora