+380 (63) 58... показать
Модуль причепа Pandora TCM-6 ##от компании## Арнаж - ##фото## 1

Модуль причепа Pandora TCM-6

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
2 043 ₴
В наличии
Код: 20412

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Самовывоз из офиса Черкассах Бесплатно
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Оплата частями
Мгновенная рассрочка
Контактная информация
Телефоны
+380 (63) 58... показать
Адрес
18024, Украина, Черкасская обл., Черкассы, ул. Якубовского, 12 на карте

Описание

При неможливості, або частковій відсутності в CAN-шині необхідної статусної інформації, є можливість підключення модуля по аналоговим високоомним входів безпосередньо до ланцюгів відповідних ламп або світлодіодних панелей задніх ліхтарів автомобіля.

Є вбудована система контролю цілісності ламп світлотехніки причепа, електронний захист від короткого замикання і підвищених струмів витоку.

Модуль забезпечує охорону причепа, контролюючи зміни в шлейфах світлотехніки причепа при включеній штатної охоронної системи автомобіля.

Сигнал про зміни в охоронюваних шлейфах передається в CAN-шину автомобіля, беручись штатної охоронною системою і автосигналізації Pandora серії CAN BUS Alarm System (DXL 3500, 3300, 3100 і ін.)

Існує можливість підключення локального тривожного сповіщувача (сирени) крадіжки причепа (для автомобілів без штатної охоронної системи і CAN-шини). Вибір моделі автомобіля і управління режимами проводиться вбудованими DIP-перемикачами, оновлення CAN-протоколів новітніх автомобілів проводиться з інтернет-сайту виробника підключенням через вбудований в модуль mini-USB роз'єм.

Рівень енергоспоживання модуля багато нижче наявних аналогів за рахунок використання найсучасніших програмно-апаратних рішень.


ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ:
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ - Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
ВИСОКА енергоекономічних - Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
Мультисистемність CAN-ІНТЕРФЕЙС - Максимально коректна інтеграція автомобільної охоронно-сервісної системи в штатну цифрову шину автомобіля.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Струм споживання, мА: не більше 1,5
Діапазон робочих температур: від -40 ° С до + 85 ° С
Номінальний струм комутації, А (постійно): 10
Максимальний струм комутації, А (до 1 хвилини): 20
Габаритні розміри, мм: 57х24х9,4
Модуль отримує інформацію про стан світлотехніки автомобіля з штатної цифровий шини і активує відповідні аналогові виходи підключені до гнізда причіпного пристрою, тим самим повторюючи роботу штатних систем.

Якщо цифрова шина автомобіля не містить інформації про статуси світлотехніки з цифрової шини - існує можливість безпосереднього підключення аналогових входів до ламп і світлодіодним панелям світлотехніки автомобіля. Високоомні аналогові входи не впливають на роботу штатної світлотехніки автомобіля.

Модуль аналізує цілісність світлових приладів і електричних ланцюгів причепа і інформує власника звуковим сповіщувачем про вихід з ладу ламп / ланцюгів світлотехніки причепа. Якщо лампа вийшла з ладу, то при подачі команди на її включення замість включення лампи базовим блокомсістеми буде видаватися серія з 5 коротких однотональний звукових сигналів.


УВАГА!!! Для коректної роботи даної функції перед її використанням необхідно «навчити» модуль під конфігурацію конкретного причепа. Для цього необхідно:
1. підключіть причіп зі свідомо робочими лампами світлотехніки
2. увімкнітьАрхів контролю цілісності ламп (перемикач S2 блоку SW2 переведіть в положення «Вниз»)
3. проконтроліроліруйте коректність положення всіх перемикачів блоків SW1 і SW2
4. натисніть кнопку «VALET» і потримайте доти, поки модуль не видасть звуковий сигнал
5. настройки будуть застосовані і збережені, одночасно з цим відбудеться опитування всіх ламп і буде запам'ятати поточна конфігурація світлотехніки причепа.


За допомогою модуля TCM-6 можна реалізувати охоронні функції причепа:
При відключенні причепа, якщо автомобіль знаходиться під охороною штатної сигналізації або систем Pandora DXL в цифрову шину автомобіля буде видано тривожне повідомлення по охоронній зоні «Багажник».
Так само модуль оснащений силовим виходом на зовнішню сирену для подачі тривожного звукового сигналу в разі несанкціонованого відключення причепа.
У разі якщо в цифровій шині немає інформації про стан штатної охоронної системи, підключіть аналоговий вхід стану штатної охорони, для управління охоронною функцією модуля TCM-6. Якщо на даному вході присутній негативний потенціал - охоронна функція модуля відключена (причіп без охорони).
Підприємство виробник постійно веде роботу над удосконаленням виробів, розширенням ряду підтримуваних протоколів цифрових шин, періодично випускаючи нові версії програмного забезпечення, яке можна оновити самостійно.
Для оновлення програмного забезпечення модуля і розширення переліку підтримуваних автомобілів підключіть модуль до комп'ютера за допомогою стандартного mini - USB кабелю.

Характеристики

Код товара
20412
Производитель
Pandora